+1 تراز
10,762 بازدید
در گذشته ی ایران از سوی (182 تراز)

فرادید| این عکس‌ها در آوریل ۱۹۲۱ (۱۳۰۰) همراه با دو مقاله از F. L. Bird و Harold F. Weston در مورد ایران و ایرانیها در اواخر دوره قاجار در مجله نشنال جیوگرافیک به چاپ رسید. 

از اینجا ببینید

2 پاسخ

0 تراز
از سوی
ابر نوستالژی. سپاسگذارم،بسیار زیبا و جذاب هستند، فقط پرسشی دارم: آیا عکس های رنگی نقاشی هستند؟ و یا غکس های سیاه و سفید را رنگی کرده اید؟ سپاس از هنر بیکران شما
0
از سوی (182 تراز)
خواهش می کنم. عکسها دقیقا به همین شکل در نشنال جئو منتشر شده اند . فکر نکنم دستکاری شده باشند و اصل عکس رنگی بوده است.
0
از سوی

عکس ها در آن زمان نقاشی می شدند، سیاه سفید گرفته شده و سپس با استفاده از رنگ های مخصوص با جزییات کامل توسط افرادی زبر دست، رنگ آمیزی می شدند. در آن زمان امکان تصویر برداری رنگی وجود نداشته است.

0 تراز
از سوی
ممنون از این تصاویر زیبا ، واقعا لذت بردم.
0
از سوی

ببخشید میشه این عکسها رو برای دانلود قرار بدین ؟

0
از سوی (3,659 تراز)

در ویندوز با کلیک راست روی هر نگاره و زدن گزینه ی Save Image As می توانید آن نگاره را دریافت کنید . در اندروید اندک زمانی انگشت خود را روی نگاره نگاه دارید ، پس از نمایش گزینه ها ، گزینه ی " بارگیری تصویر " یا "Download Image " را بزنید .

0
از سوی

ببخشید این کار بسیار وقت گیر ولی شما میتونین برای طرفداران عکسهای قدیمی این کار رو انجام بدین و عکسهای دوران قاجار رو داخل یک فابل کلی برای طرفداران که به این عکسها علاقه مند هستن انجام بدین فقط عکسهای دوران قاجار و تهران قدیم ممنون میشم

0
از سوی (3,659 تراز)
هر 100 نگاره ی بالا در یک پرونده برای دریافت :
+1
از سوی

برادر عزیز پدر من معلم بازنشسته ست دستت رو از راه دور میبوسم باور کن تا منبع عکس که همون کتابه رفتم تا این عکسها رو براش دانلود کنم فایل کتاب رو برداشتم ولی عکسها کیفیت عکسهایی که شما گذاشتین رو نداشت چکار کنم پدره دیگه. منم پدرم علاقمند شدید به تاریخه اگه باز هم عکسهای قدیمی مربوط به تهران قدیم و این مدل عکسها داشتین ممنون میشم تو یک فایل برای دانلود قرار بدین باز هم ممنون خسته نباشین

0
از سوی (3,659 تراز)
سپاس از مهر شما
می توانید افزون بر نگاره های بالا ، بخش نگاره های کهن و کمیاب پایگاه مهرمیهن را هم نگاه کنید :

گفتمان های پیشنهادی

0 تراز
1 پاسخ
آغاز گفتمان ژان 4, 2023 در گذشته ی ایران از سوی takug (2,031 تراز)
0 تراز
1 پاسخ
آغاز گفتمان اکتبر 2, 2022 در گذشته ی ایران از سوی فرهنگ
0 تراز
1 پاسخ
آغاز گفتمان 5 ژان 2024 در گذشته ی ایران از سوی tv (15 تراز)
...