میهن نما
میهن نما
پیشنهاد ویژه

مهرمیهن

رسانه ی فرهنگ ایران

پیشگفتار :

مهرمیهن در راه آگاهی رسانی فرهنگی، تاریخی ، هنری و ادبی ایران زمین گام بر می دارد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کند . از این رو مهرمیهن را رسانه ی فرهنگ ایران می خوانیم .

پیشینه :

با یاری یزدان در تاریخ 09/03/1389 آتش مهرمیهن برافروخته شد و کار خود را آغاز نمود ، باشد که آتش مهرمیهن همواره روشن و گرمای آن در جان و روان هم میهنان حس شود.

نام :

همانگونه که از نام مهرمیهن بر می آید این نام برگرفته از شور عشق و مهر ما و همه شما به میهن بزرگمان ایران است که ما را بر آن داشت تا نام رسانه را با مهر خود به میهن بپیوندیم و نام مهرمیهن را برگزینیم . از دیگر ویژگی های این نام این است که به سادگی در ویر (ذهن) می ماند و به گونه ای جاودانه است و هر ایرانی میهن دوستی با یکبار شنیدن آن را به یاد می سپارد.

آیین پذیری و آیین مندی :

رسانه  ی مهرمیهن همواره و در همه بخشها آیین پذیر و پیرو آیین های جهانی اینترنت  –  قانون جرایم رایانه ای  –  حق کپی رایت و مولف – و همچنین آیینهای کنونی کشور است.

نشانی  :

WWW.MEHREMIHAN.IR

نشان – سربرگ – پس زمینه :

نشان مهرمیهن برگرفته از رنگهای درفش ایران (سبز و سپید و سرخ) به گونه ی حلقه وار به دور کوه دماوند بام ایران که با رنگ سپید می باشد، ساخته شده است که در میانه ی زیرین نشان نام مهرمیهن برجسته شده است. (در ویرایش تازه ی نشان مهرمیهن ، تندیس فردوسی بزرگ را در بالای نام مهرمیهن و بر بلندای دماوند جای دادیم.)
سربرگ تارنمای مهرمیهن نیز در دست چپ خود نگاره ی آرش کمانگیر که پهلوانی او  زبانزد ایرانیان است و نماد مهر به میهن ایرانیان به شمار می رود را در برگرفته است – در میانه ی سربرگ نیز نشان فرور یا فروهر که از نمادهای باستانی ایران است جای گرفته است.
پس زمینه ی تارنما نیز برگرفته از نشانه های هنری ایران زمین است و با رنگ خاکستری که همخوانی بسیاری خوبی با رنگ تارنما دارد آراسته شده است.

رنگ آمیزی :

پس از بررسی های گوناگون به این برآیند رسیدیم که رنگ آمیزی نو و تازه ای را در میان تارنماهای تاریخی و فرهنگی بکار ببریم و از رنگ شاد گلابی(صورتی) بهره جستیم که خوشبختانه پس از رنگبندی و ساخت از سوی کاربران پسندیده شد و هم اکنون تارنما و نگارخانه به این رنگ زیبا و شاد آراسته اند .

واکنش گرایی :

سرتاسر بخش های رسانه ی مهرمیهن با همه گونه دستگاه رایانه و گوشی همراه و کاوشگرهای گوناگون سازگاری دارد و بی نیاز از هرگونه افزونه و بزرگنمایی های پی در پی نمایش داده می شود.  • بازدید: 17332
 
گفتگو و پرسش و پاسخ
فرتورهای دیدنی


Your SEO optimized title