میهن نما
میهن نما
کاربردی
تبلیغات
شاهنامه ی فردوسی
تبلیغات

برای بهره گیری از همه داده ها و بخش های رسانه ی مهرمیهن ممکن است شما نیاز به ابزارها و نیازمندی هایی داشته باشید که ما  نیازهای شما را در این بخش برآورده کرده ایم .


قلم (فونت)های مورد نیاز تارنما :

در اینجا قلم هایی ( فونت ) را که در برخی از بخش های تارنما به کار رفته است و ممکن است شما آنها را بر روی رایانه ی خود نداشته باشید جای داده ایم، برای دریافت گزینه ی دانلود را فشار دهید . ( پس از دریافت فونت ها را در C:\WINDOWS\Fonts بریزید )


نرم افزار نمایشگر فایلهای فلش:

برای بهره جویی از نگارخانه و نمایشگر فلش (اسلایدر) دربرگ نخست تارنما ممکن است به نرم افزار نمایش دهنده فایلهای فلش نیاز پیدا کنید که می توانید با فشردن گزینه ی دانلود آن را دریافت کنید .


کاوشگر فایرفاکس :

بنا بر تجربیات ما و دیگر همکاران بیشتر بخش های مهرمیهن همخوانی و سازگاری بیشتر و بهتری با کاوشگر فایرفاکس به نسبت با اینترنت اکسپلورر دارند بنابراین با فشردن گزینه ی دانلود می توانید تازه ترین نسخه ی این نرم افزار را دریافت نمایید.


نرم افزار Acrobat Reader

برای نمایش و خوانش برخی از کتاب ها و پژوهش ها که با ساختار PDF  در تارنما جای می گیرد نیاز به نرم افزار Adobe reader  می باشد ، چنانچه آن را بر روی رایانه ی خود ندارید می توانید با فشردن دکمه  ی دانلود در زیر آن را دریافت و نصب نمایید


نرم افزار دریافت فایل ( download manager  )

برای دریافت فایل های گوناگون از مهرمیهن به گونه ی شتابان و پایدار می توانید از نرم افزار internet download manager  بهره جویید که با فشردن دکمه ی دانلود در پایین می توانید آن را دریافت نمایید.


نرم افزار پخش کننده ی فایل های ویدئویی

برخی از فایلهای ویدئویی که از مهرمیهن دریافت می کنید با فرمت های ویژه و گوناگونی می باشند که برای پخش کردن آنها به نرم افزارهای ویژه ای نیاز است که می توانید یکی از بهترین و نیرومندترین نرم افزارهای پخش کننده فایلهای ویدئویی  KMPLAYER  را با فشردن دکمه ی دانلود در زیر دریافت کنید .


 

اندازه نمایش دهنده :

برای بهتر دیدن بخش های مهر میهن بهتر است اندازه نمایش(screen resolation ) شما بر روی 1024*768 تنظیم شده باشد تا بتوانید نمای همه گیری از تارنما داشته باشید.


چنانچه در آینده نیاز به ابزار تازه ای برای بهره جویی بهتر شما کاربران ارجمند از بخش های گوناگون رسانه ی مهرمیهن باشد در کوتاه ترین زمان  به این بخش افزوده خواهد شد.

  • بازدید: 12063
 
تبلیغات
گفتگو و پرسش و پاسخ
تبلیغات
پیشنهاد
تبلیغات
پیام های کاربران
  • نبرد قادسیه نخستین جنگ بزرگ ایران و عرب
    بنده خدا ؛ معلومات شما از تاریخ و دین بسیار کم می باشد مطالعه بفرمایید بعد اظهار نظر کنید ؛ ایرانیان از زمان پیش از اسلام یکتا پرست بودند و تقدس آتش به خاطر مظهر و تجلی از نور الهی است و در واقع اصلاً آتش پرستیده نمیشد ؛ زرتشتیان خود همیشه منکر عبادت آتش بوده و آن را «واسطه» عبادت خدا دانسته‌اند و نه «خودِ خدا».(دائرة‌المعارف بزرگ اسلامی، جلد. یکم، ذیل «آتش‌پرستی».) با طرز تفکر شما این گونه باید قیاس کرد که مسلمانی که طواف کعبه می کنند خانه پرستند!!! یا شیعیان که به زیارت قبور ائمه اطهار علیهم ... نمایش / پاسخ
    فرستنده : یحیی
تبلیغات


Your SEO optimized title